Jutro wybieramy się na kolejne spotkanie ligowe, tym razem czeka nas wyjazd do odwiecznego rywala – Gwardii Koszalin. Gwardia jest obecnie liderem naszych rozgrywek, tracimy do nich zaledwie jeden punkt, a jutrzejszym zwycięstwem zapewnimy sobie na najbliższy tydzień fotel lidera. W poprzednim spotkaniu udało nam się Koszalinian pokonać 2:1 na własnym terytorium, teraz będzie o wiele trudniej – terytorium rywala. Jedno jest pewne nie odpuścimy i będziemy walczyć do samego końca. Poniżej tekst na jutrzejsze spotkanie !

Panowie instrukcja jest cholernie prosta – róbmy to co kochamy, a będziemy mieli wszystko ! Jutro wyjazd na ciężkie terytorium, walka z obecnym liderem i walka o lidera. Jutro wszystko jest możliwe, co się wydarzy wie tylko Bóg.

Jutro kolejny raz musimy pokazać że nie jesteśmy zwykłym zespołem, że to co nas łączy jest niesamowite. Ktoś kiedyś powiedział : „ Co nas nie zabije to nas wzmocni” , a my dokładnie się tego trzymamy. Zakładając trykot klubowy spoglądam na każdego z nas i uświadamiam sobie zawsze że walczymy o to samo, chcemy tego samego i pragniemy. W tym zespole zabijamy się, niszczymy, aby na koniec pokazać niesamowitą ambicję i ducha walki. W każdym meczu wszyscy jesteśmy gotowi oddać życie za najbliższy cel, za kolegę zespołu, bo robimy to co tak mocno pokochaliśmy, czyli futbol.  W zespole panuje zasada, walcz dla zespołu i trenera, a dopiero później walcz o siebie –  to wszystko daje nam ogromną siłę. Za każdym razem zwyciężamy jako zespół i upadamy, tak pozostanie na zawsze !