Walcz o swoją miłość i pasję !

 

Witajcie, przepraszam was za nieco małą nieobecność moją tutaj, ale niekiedy i tak bywa.

Jutro rozegramy kolejny mecz u siebie i tym razem naszym przeciwnikiem będzie lider tabeli Kotwica Kołobrzeg, do której tracimy zaledwie dwa punkty, ale jak już wcześniej wspominałem, lider jest blisko, a zarazem strasznie daleko od nas. Jak ktoś kiedyś powiedział : Wiara czyni cuda i tego się trzymajmy. Macie tutaj taki wpis dotyczący najbliższego meczu :

Okej Pany, jutro czeka nas kolejne mocne starcie, w którym nie ma opcji : odwrotu ! Jutro liczyć będzie się wszystko – charakter, umiejętności, wola i duch walki, wspólna przyjaźń drużynowa i wzajemne wsparcie. To wszystko jest cholernie ważne. Co mecz coraz bardziej uświadamiam sobie że futbol jest całym moim życiem. Piłka to nie tylko po prostu sport, futbol to nasz wspólny język, wszyscy razem przeżywamy dokładnie to samo, to co tak dobrze rozumiemy. Oczywiście, jak zawsze znajdzie się ktoś kto powiem : To tylko gra. Ale dla mnie i mojej drużyny to znacznie więcej. To wielcy bohaterowi swoich drużyn, a także ich drużyny. Tu także liczy się lojalność i oddanie. Nasza pasja to nasze bitwy, moje przeznaczenie jest moją wiarą, futbol jest moją religią. Więc panowie oddajmy życie za to co robimy i jazda po 3 punkty !

Przed meczem pozostaje dobra motywacja, odpowiedni odpoczynek, sen, dobre śniadanko i obiadek oraz mega pozytywne nastawienie przed jutrzejszym spotkaniem. Trzymajcie się :D