Moje teksty

SALOS Szczecn 2:1 Świt Skolwin-Szczecin

Dziś pany trochę nietypowo, krótki cytat Jakuba Błaszczykowskiego :

” W życiu jest wiele trudnych momentów,
ale wtedy trzeba po prostu iść naprzód.
Po ciężkich chwilach zawsze wychodzi słońce.”

 

AP Szczecinek 1:1 SALOS Szczecin

Zapewne nie jedna osoba zadawała sobie pytanie : Po jaką cholerę ja się męczę? Po co cierpię przez wiele godzin ? Ale to wszystko da w pewnym momencie wyśmienity rezultat. Bo w piłce nie jest ważne co zrobisz przez 90 minut, ważne jest co uczynisz w tym momencie. Dlatego ważne jest aby dawać z siebie jak najwięcej w każdym momencie na boisku. I tak my czynimy, nie odpuszczając nawet na milimetr, nawet na sekundę, bo w futbolu każdy mecz jest na wagę życia i śmierci. Brakuje cię w danym momencie i przegrywasz, jesteś zbyt wcześnie czeka to cię samo. Wiem że mogę poświęcić się dla kolegi z zespołu, bo wiem że on zrobi to samo dla mnie, to czyni nas niesamowita ekipą. Pany Jazda Po Trzy Punkty

Kotwica Kołobrzeg 1:0 SALOS Szczecin

Dla niektórych to może być zabawne i ludzie mają prawo się śmiać, ale te słowa rozumieją tylko Ci, którzy naprawdę z całego serca pokochali grę zwaną Piłka Nożna.

Na murawę wychodzi się w jednym celu : wygranej w jak najlepszym stylu i my właśnie tak czynimy. Nie patrzymy na to co się dzieje po za zieloną płytą otoczona białymi liniami. Na niej widzimy rywala, którego chcemy zniszczyć i przyjaciół z drużyny, z którymi gramy o to samo. Jesteśmy dla siebie zajebistym wsparciem podczas zwycięstw i porażek. Nie patrzymy na krytyki i pochwały, po prostu robimy to co kochamy i staramy dawać z siebie jak najwięcej, aby osiągać kolejne cele i zmierzać się z następnymi wyzwaniami. Jutro jedno zadanie nas czeka, to samo co zawsze : walka na całego pany !!

SALOS Szczecin 2:1 Gwardia Koszalin

Podobno nic nie zdarza się dwa razy !

Dziś kolejny mecz, w którym trzeba wylać tone potu z siebie. Mecz, w którym łączymy się w pewną więź tworząc pewną historię, tu nie jesteśmy tyle co zwykłymi ludźmi, kolegami z drużyny, tu stajemy się kimś o wiele więcej. Walczymy do ostatniego gwizdka o wszystko, bo traktujemy to jako walkę o śmierć i życie. Każdy z nas, którego dopadnie chwila słabości na boisku, wie że za moment powstanie, bo obok niego jest kolejnych 10 ludzi, którzy walczą o to co on, wie że ma wsparcie. Całą ekipą siadamy na rywala, całą ekipą bronimy się przed nim, nie dopuszczamy do najmniejszego błędu, by realizować cele, marzenia. Nie spoczniemy dopóki tego nie osiągniemy. Zwyciężmy jako zespół i przegrywamy jako zespół – to jest w tym najważniejsze. Dlatego pany, czas na kolejne 3 punkty !!!

Świt Skolwin-Szczecin 0:3 SALOS Szczecin

No to ruszamy, dziś zaczynamy kolejny sezon, który będzie co dla niektórych ostatnim sezonem w juniorach. Kolejne cele, kolejne wyzwania, bitwy, walka na całego, nowi rywale, zawodnicy w lidze, będą chcieli nas powstrzymać, ale dzięki temu, że trzymamy się razem, będziemy godnie walczyć o każdy cal, każdy kawałek boiska, każdą piłkę, po to,aby potem piąć się coraz wyżej. W końcu natrafią się wielkie przeciwności losu, ale dzięki temu co wspólnie robiliśmy, nad czym tak ostro pracowaliśmy, każdy z nas obok siebie na płycie boiska znajdzie pomocną dłoń ku zwycięstwu. Dlatego pany – JAZDA PO 3 PUNKTY !

SALOS Szczecin 2:1 Chemik Police

Hehe  Kolejny mecz, kolejna męczarnia przez półtora godziny na zielonym dywanie. Każde spotkanie traktujemy jak ostatni mecz w swoim życiu, dajemy z siebie wszystko co możemy i nigdy nie odpuszczamy. Zawsze mogę u was znaleźć wsparcie na boisku – jesteśmy czymś wielkim. Dlatego zwyciężymy jako zespół albo upadniemy jako zespół.

SALOS Szczecin 2:0  Flota Świnoujście

Prosta i najważniejsza zasady w piłce nożnej – bez wiary i woli walki nie wychodź na boisko. Dziś po raz kolejny trzeba to ukazać. Wielu może mówić ze nasze wyniki to szczęście, ale jeżeli szczęście zaczyna się powtarzać to to juz nie jest szczęście. Tworzymy razem coś niesamowitego, bez was to co dzieje się nie istniało by. Wiem ze dziś będziemy dla siebie wielkim wsparciem bo żaden z nas nie odpuści.

AP Szczecinek 2:5 SALOS Szczecin

Jutro czeka nas kolejna bitwa, kolejne wyzwanie i przeszkody, które trzeba pokonać dając z siebie totalne maksimum. Może nie należymy do najszybszych zawodników w lidze, do najbardziej technicznego zespołu, ale nigdy nie poddajemy się. Nasza radość do gry nie wypływa ze zwycięstw, ale z tego, że po upadku jesteśmy wstanie się podnieść, bo nie ma rzeczy niemożliwych. Jeżeli potrafi to jeden człowiek, to my także jesteśmy w stanie to osiągnąć. Wszyscy razem możemy stworzyć coś niesamowitego. Dzięki temu, że mamy określony cel, możemy walczyć o wszystko, stać się zwycięzcami. Dlatego panowie jutro 3 punkty!

SALOS Szczecin 2:1 Energetyk Gryfino

Okej panowie, dziś kolejny mecz, kolejna walka, kolejne punkty. Jesteście tymi, którzy tworzą wielką jedność, przez co stajecie się coraz silniejsi z kolejnymi akcjami. Nikt nie można wam odmówić woli walki, chęci zwycięstwa i tego, co najważniejsze serca włożonego w futbol. Nie ważne, co było tydzień temu, nieważne, co mówią inni ludzie, trenerzy, nie ważne, co się dzieje na innych boiskach i w statystykach ligi. To po prostu wszystko jest nieważne. Ważne jest to, co prezentujemy na boisku, to, że jesteśmy jednym wielkim zespołem, który nie podda się nigdy. Pomimo upadku my podniesiemy się kilkakrotnie lepsi, silniejsi. Jeszcze dziś nie będę mógł z wami walczyć do końca, ale wiem, że przeszkody, które natkną się po drodze nie sprawią wam żadnego problemu. Będę z wami zawsze, nie ważne, w którym miejscu się będę znajdował. Więc dziś pokażcie to, na co was stać, czas na wielki pokaz, czas na zwycięstwo i 3 punkty – JAZDA!

SALOS Szczecin 0:1 Kotwica Kołobrzeg

Dziś przychodząc na stadion będę widział tam ich! Zawodników, w których płynie chęć zwycięstwa, wola walki i wielkie marzenia. Razem tam na zielonym „dywanie” tworzymy wielką jedność i razem dążymy do rzeczy niemożliwych, bo nie jesteś zwykłą ekipą, która kopie kulkę – jesteśmy czymś więcej. O tym przekonało się już wiele drużyn i dziś udowodnijcie to po raz kolejny. Pomimo że będę was oglądał z trybun to jestem z wami zawsze! Dlatego panowanie – Jazda po kolejne 3 punkty.

Gwardia Koszalin 3:2 SALOS Szczecin

Dziś kolejny raz czyszczę zbroje aby być gotowym w 100% do bitwy, po raz kolejny pokonuje przeszkody napotkane na drodze, za każdym razem ktoś próbuje zdołować mnie ale mam za sobą wspaniałą ekipę. Jutro ostatni raz w tym roku zawalczymy o śmierć i życie. Zwyciężymy jako zespół albo polegniemy jako zespół, nie ważne co się zdarzy to tak czy inaczej będziemy walczyć razem do ostatecznego gwizdka. Panowie ostatnia bitwa niech zapamiętają że : Salos Mistrz !

SALOS Szczecin 2:1 Chemik Police

Przychodząc i patrząc na boisko, wiem że to teren gdzie jestem kim więcej niż człowiekiem, kimś kto dąży do celu ramie w ramie z najsilniejszym wrogiem. Jeżeli upadne powrócę szybko. Kolejne 18 osób zakładające te same barwy co ja mają tak samo, bo nie jesteśmy zwykłą drużyną, jesteśmy drużyną, która odda za siebie wszystko. Nie dopuscimy do popełnienia najmniejszego błędu. Zwyciezamy jako zespół, przegrywamy jako zespół, a nasz powrót jest największym koszmarem dla rywala. Dlatego kocham ich, dzień w dzień daje z siebie wszystko aby ich nie zawieźć. A dziś czeka nas kolejna bitwa i będziemy w niej dzielnie walczyć. Jazda panowie !!

Dziś po raz kolejny wspólnie zdobyliśmy 3 punkty, po raz kolejny wspólnie dążymy po tytuł mistrza województwa. Jeżeli będziemy nadal pokazywać ducha walka, chęć sukcesu, a przede wszystkim zostawiali serce i pokazywali umiejętności na boisku – zrobimy to co do nas należy. Nikt nie będzie miał prawa powiedzieć – niesłusznie – bo nikt nie ma takiego prawa. W futbolu nie liczą się statystyki czy też wypowiedzi ekspertów, futbol to serce pozostawione na trawiastym podłożu i to właśnie robimy MY ! Dlatego dziś jestem wraz z ekipą tam gdzie jesteśmy i nie spoczniemy dopóki nie osiągniemy wymarzonego celu – DZIĘKUJE PANOWIE , SALOS MISTRZ !!!!!!!

Błękitni Stargard Szczeciński 0:2 SALOS Szczecin

Podróżujesz po świecie szukając tej upragnionej, wyjątkowej chwili. Otaczają cię ludzie, którzy pragną tego samego. Dzień w dzień wylewasz krople potu, wyciskasz ile jesteś w stanie, walczysz póki nie upadniesz. Ale większość ludzi tylko pragnie i na tym się kończy, ale ja różnię się od nich. Mimo pragnienia, pnę się w górę, bo naprawdę jestem głodny sukcesu. Wielu odpuszcza, a ja stawiam sobie coraz większe, cięższe wyzwania i cele! To nie dotyczy tylko mnie, to dotyczy również mojego zespołu, z którym walczę do ostatniej sekundy. Więc panowie – JAZDA NA MAKSA!!!!

Codzienni ludzie, którzy cie otaczają spisują ciebie na straty. Ale jeżeli włożysz serce w to co robisz możesz być z siebie dumny.Nie udowadniaj nikomu czegoś czego nie musisz. Pokazując charakter, ducha walki i przy okazji własne umiejętności stajesz się zwycięzcą. Dzięki panowie za walkę.

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>