O mnie

 

Cześć nazywam się Bartek Bartłomiejczyk i jestem obecnie zawodnikiem SL SALOS Szczecin na szczeblu Junior Starszy. Jako młody chłopak od zawsze szczególną wagę przywiązywałem do dobrej motywacji podczas rozgrywek piłkarskich, która jest niezbędna do odpowiedniego podejścia psychicznego.

Pewnego razu zdałem sobie sprawę, że czas  ostro kopie mnie w tyłek i trzeba dawać z siebie jeszcze więcej niż 100%. Zacząłem szukać motywacji wewnętrznej jak i zewnętrznej. Znalazłem ją w różnych rzeczach: filmiki na YT, wypowiedzi wielkich piłkarzy oraz trenerów i innych sportowców, osiągnięcia gwiazd, triumfy klubowe – to wszystko zaczęło na mnie działać w odpowiedni sposób.

Przed każdym treningiem klubowym oraz własnym, a także meczem, siadam we własnym pokoju, uruchamiam komputer i wyszukuję wszystkiego co mnie zmotywuje do straszliwie ciężkiej pracy.  Wciągnęło mnie to na tyle, że od 2 lat, zacząłem sam tworzyć wpisy motywujące. Oczywiście nie mam licencji trenerskiej, czy ukończonego kursu psychologa, ale robię to z czystej przyjemności i własnej pasji. Także postanowiłem się podzielić tym wszystkim ze wszystkimi.

W moich wpisach znajdziecie z pewnością, tekst motywujący, filmiki oraz wypowiedzi różnych sportowców i trenerów. Krótko mówiąc wszystko co zdołało mnie zmotywować, aby dążyć do osiągania celów i realizowania marzeń.

Jestem otwarty na wszelkie uwagi, pytania i podpowiedzi, z chęcią będę pomagał na tyle, ile jestem w stanie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>